Značková kosmetika Payot

Při kosmetických ošetřeních používáme pouze kvalitní kosmetické výrobky firmy PAYOT.

PayotPAYOT je značka, kterou v roce 1927 vytvořila lékařka Nadia Payot. Se svými zkušenostmi způsobila doslova převrat ve světě kosmetiky a lázeňství. Zdravá tvář a zdravé tělo se projevuje na kůži, Nadia Payot vytvořila masáž o 42 tazích. Výrobky Payot jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Historie kosmetiky PAYOT

Nadia Gregori PAYOT se narodila v Oděse v roce 1887. Tělo a životní realita byly její hlavní zájmy a cíle. V roce 1913 se vdala za inženýra Edmonda PAYOTa a jejich první společná cesta vedla do Buenos Aires.

V roce 1918, během pobytu v New Yorku, poznala svět prvních kosmetických salónů. Zachování krásy oslovuje základní potřebu současné společnosti.

Roku 1920 se Nadia PAYOT usadila v Paříži. Tady začala postupně své nápady realizovat v praxi a vyvinula zde své první přípravky. Měly okamžitý úspěch. Důležité bylo, aby ženy pochopily jednoduchou rutinu, která je základem péče o pokožku: čištění, tonizace, ošetření. Její metodu brzy převzala většina hlavních značek.

V roce 1927 otevřela prestižní Institut v čísle 10 pařížské rue de Castiglione.

V roce 1947 založila Soukromou školu krásy, hned nad Institutem. Za léta jí prošly celé generace kosmetiček.

V 50. létech dr. PAYOT cestovala po celém světě a přednášela. Zemřela v prosinci 1966 a zanechala nám své kow-how, velkorysost, odbornost  a odhodlání pečovat o zdraví a štěstí žen. V roce 1993 se značka poprvé představila v České republice a v roce 1998 poprvé na Slovensku.

Payot kosmetický salón Payot kosmetický salón

Co nabízíme?

Kosmetický salón Hájek nabízí širokou škálu ošetření, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější klient.